| lovetedybear a întrebat:

Vreau niste idei de SMS-uri amuzante de Craciun.Ma ajuta cineva? happy

Răspuns Câştigător
| WeedForever a răspuns:

Iti multumesc Doamne ca de Craciun ai grija de prietenii mei! Cum mi-am dat seama ca toti sunt bine? Nu ma suna niciunul!
Craciunul este minunat atunci cand il petrecem alaturi de cei dragi. Mai ales ca noi incepem sa bem mai din timp, asa incat de Craciun, atunci cand toti ceilalti vad un singur Mos Craciun, noi vedem vreo sase sau sapte...
Craciun Fericit! De sarbatori beti responsabil!
Tu esti tot ce-mi doresc de Craciun! De fapt, nu mi-ar strica o masina sport, niste electronice de ultima generatie, o piscina acoperita, ceva bijuterii foarte scumpe si o gramada de bani... La Multi Ani!
Craciunul vine în fiecare an cu a sa pace şi vrajă strălucitoare, care pluteşte, diafan, deasupra lumii şi... brusc, se întâmplă de fiecare dată la fel, toţi banii tăi... dispar tot ca prin farmec!
La Mulţi Ani şi spor la cumpărături!
Doua lucruri nu se vor schimba niciodata pe acest pamant: splendoarea Craciunului si prietenia noastra!
Craciun Fericit!
Mai cauta pe net ca o sa gasesti si altele, poate mult mai faine! De asemenea, poti incerca sa compui chiar tu cateva, poate si sub forma de poezie, cu siguranta acesrea vor fi cele mai apreciate si dragute! happy
Craciun fericit si multa sanatate!winking