| gabutzu a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca exista vreun program sa aflu id-urile de IM unei persoane fara sa stiu parola? Adica sa aflu toate id-urile pe care le are in lista big grin

2 răspunsuri:
| MariusPopa a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista.In schimb exista program de invizibil, program de a te sterge din lista cuiva etc.
O varianta ar fi sa-i aflii parola si sa intrii dar nu mi se pare corect.

| gabutzu explică:

Sau alta varianta ar fi sa. i cer persoanei respective idul pe care il caut big grin