| Axys a întrebat:

Sal Tupu la cate punte si cate fundite trebuie sa am pentru a putea castiga primul premiu happy dau si vot si funda big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai trebuie sa dai cele mai multe raspunsuri bune si de calitate pana la miezul noptii pentru a castiga tricoul si a fi campionul zilei..nu conteaza fundite/puncte..important e sa fi primul cu cele mai multe raspunsuri.
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Premiul oferit pe acest site nu tine seama de puncte sau funde. Totul de noroc.

| SparkleO a răspuns:

La ce premiu te referi?

| Axys explică (pentru SparkleO):

La tricou sunt Noi aici!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Axys):

Aaaaa.Trebuie sa raspunzi la cate mai multe intrebari de calitate fara sa fie raportate/ sterse.Trebuie sa te mentii pe primul oc pana la miezul noptii. Daca esti pe primul loc si admini iti valideza raspunsule, atunci ai tricoul.