| graffman a întrebat:

Sal va rog frumos am nevoie disperata de ajutor... Deci duminica imi fac pierce in limba si treaba este ca nah nu pre stiu cum sa intretin acest pierce pana se vindeva adica un prieten de-al meu si-a facut vineri si s-a infectat nu stiu ce a facut ce nu a facut dar s-a infectat sad Si as vrea niste detalii. a da si s anul uit care e faza cu sarea adica sa dau cu sare sau nu ca deja nu mai inteleg unii spun ca nu dati cu sare ca e groaznic adica se umfla unii zic ca doare dar trece nu mai inteleg as dori niste sfaturi de la cineva care a avut sau are pierce. Multumesc anticipat si va rog fara pareri personale gen nu-ti fa sau glume proaste gen ce vrei sa faci cu perce-ul big grin

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Timp de 14 zile de la momentul procedeului, sa nu iei medicamente, decat cele prevauzute, sa nu bei alcol. in cantitati mari, si nu faci efort sa transpiri. sa nu te tot joci cu locul inde ai facut procedeul. nu cu mainile murdare. timp de 14 zile, iau moale de tot.

| BOTOASAMICA a răspuns:

Sa nu fumezi in astea doua saptamana de loc...cam atat stiutonguebig grinhappy