| Stefy123 a întrebat:

Sal va rog frumos imi puteti spune si mie daca rasele de caini : ciobanesc german, rottweiller si dobermann (toti crescand de mici impreuna..si dresati corect se pot intelege, dar toti fiind masculi)?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Da! mai ales daca ii cresti de pui si ii si dresezi!

1 răspuns:
| GeOoXXX a răspuns:

We se poate ca eu am avut un marinoa care era al dracu cand ma vedea vroia sa ma muste dar trecand 2-3 luni sa invatat cu mine Si iti spun eu ca daca ii inveti de mici sigur no sa-se bata intre ei maimult ca sigur poate sa se joace