| ZoZoHeart a întrebat:

Sal
Vreau si eu sa colectionez timbre, pentru ca asta face si una din BFF-urile mele. Nu prea stiu cum sa incep, de unde sa fac rost de ele etc.

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna!
Daca esti la scoala, exista revista bioplanet, unde se da in fiecare numar vreo 3-4 timbre.
Sper sa le gasesti si tu, iar daca nu, incearca sa voresti cu cineva de aici: http://www.bio-planet.ro/ si sa comanzi. De altfel, poti sa intrebi si vecini, amici sau bunici daca mai au.
Pa, pa.