| EllyCA a întrebat:

Salk... cu cine tineti :
NOname sau Legiuitoarea?

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sincera sa fiu, eu tin cu toti. Dar daca ar fi sa aleg dupa cum m`au ajutat amandoua, asi alege`o pe legiuitarea. Ea m`a ajutat si cand am avut nevoie sa-l raportez pe un user care imi trimitea mesaje jignitoare

| elasexygagica a răspuns:

Legiuitoarea!

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

NoNamehappy

| DSGline a răspuns:

Sincer eu tin cu NOname!

Răspuns utilizator avertizat
| xlmpq a răspuns:

Cu bacemi

| Andre a răspuns:

Luserr! ce intrebare stupide tin ca, contul tau sa fie stersss de pe contt! LUSEER

| OnuOnulică a răspuns:

Cu OnuOnulica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu e vorba cu cine tinem. Nu e o lupta, ci un site in care ceri sfaturi/dai sfaturi. Amandoua ajuta destul, deci nu are rost sa fim rautaciosi.

| sucul a răspuns:

NOname