| Andre a întrebat:

SALK... Unde pot sa imi gasesc si eu un prieten perfect din Constanta? un site ceva? (fara jicniri ) Cei care vb serios primesc FUNDOI

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

Deci vrei sa vorbesc serios. Parerea mea... nu te ajuta site-urile cu nimic, plus ca poti sa iti iei teapa de multe ori. Mai bine la scoala, ocazii speciale, sau de la prieteni. Dupa mine, ar trebui sa iesi mai des in oras. Iti spun ca nu se compara senzatia virtuala cu cea reala. Si daca stau bine sa ma gandesc, pana la urma tot aici o sa ajungi, in viata realawinking
Spor la agatat laughing

1 răspuns:
| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

surprise
Eu sunt din Constanta:X.