| Andre a întrebat:

Salk... voi la ce varsta va-ti indragostit? si la cati ani ati avut prima prieten /a? cum v-ati cunoscut?

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

Pai primul prieten l`am avut la 13 ani. wai fericita eram si m`am indragostit pentru prima data la 12 ani de un baiat wai doamne nu mai puteam nu stiam eu atunci ce era iubirea dar nu pot sa uit.primul prieten l`am cunoscut in italia.era un baiat de la circ era roman si am mers si eu la circ sa vad circul si era o faza ca trebuia sa vine prin public cateva persoane cu serpii daca vroia cineva sa-i atinga si a venit la mine si am zis ca nu vreau pentru ca imi este frica si a insistat dar nu vroiam prietenele mele mi-au zis da nu te musca si atunci am pus si eu mana si mi-a spus sa astept in sala pana pleaca toti oamenii acasa si am ramas si a venit dupa aceea m`a invitat la suc in oras ne-am plimbat[ca amici] si mi-a dat bilete gratis mai multe pentru mine si pretenele mele si mergeam la fiecare spectacol si a doua zi am iesit iar` si atunci am avut primul sarut passionalhee hee tremuram toata ca nu stiam ce si cum sa fac aveam o gramada de fluturi in stomac si emotiile deja explodaserabig grin vreau sa zic ca am stat doar vreo luna cu el pentru ca atat a ramas circul in oras si dupa accea a plecat [cum sunt circurile] dar si acum tinem legatura de 3 ani. nu am precizat ca el avea 17 ani si din cand in cand mai venea pe la mine pe acasa ii spuneam mamei ca el este baiatu de la circ si ca ne invita gratis... dar mama nu stia ca aveam o asa zisa relatie cu el. mai mergeam si eu pe acolo pe la ei la circ unde se sinstalasera cu masinile si atunci ama vazut primama oara ce se ascunde in spatele circului cu adevarat. am ramas impresionatabig grin sper ca ti-a placut povestea meabig grin fundita primesc?big grin

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Nu pot sa zic ca m-am indragostit nici acum pentru ca nu am varsta ideala pentru asa ceva(15). primul prieten a fost la 13 ani...am stat cu el cam o saptamanalaughing si era din apropiere...deci m-a intrebat si eu naiva i-am zis dalaughing

| Mao a răspuns:

La 14 jumatate, l-am cunoscut in microbuzul cu care m-am intors din Italia. Am crezut ca il plac si nu a fost asa. Ne-am despartit.
Primul prieten pe care l-am iubit a fost acum doua luni. Am fost impreuna o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`am indragostit prima oara akn cateva luni... day dreaming ahh si acum sunt cu baiatul respectiv:X si il iubesc enorm (prima dragoste)batting eyelashes:X