| maryantheboss1 a întrebat:

Sall,acum cateva minute imi aparea la fiecare program care dadeam sal deschid open with,m-am informat pe TPU si am rezolvat asta cu ccleaner, la curatare am bifat toate optiunile alea din stanga si i-am dat ruleaza ccleaner, si la registru am selectat la fel toate optiunile din stanga si i-am datscaneaza pentru probleme, e si dupa asta acum la fiecare program pe care apas sa il deschid imi apare run as cu user nu stiu ce pe acolo, care imi spune primul cum rezolv problema ii dau funda si vot!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici ai doua variante:
http://www.faravirusi.com/......-pot-face/ (mai usoara este a doua daca nu ai cunostinte IT)
Bafta!

| maryantheboss1 explică (pentru neluL):

N-ai inteles intrebarea era ca la fiecare program(mozzila, massenger, winap, etc.)imi apare run as

| neluL a răspuns (pentru maryantheboss1):

Incearca -> Click pe Start ->Run ->scrie services.msc ->click dreapta pe Secondary Logon service si alege -> Properties -> Opreste serviciul.