| emanuel_1610 a întrebat:

Sall! Aici am nevoie mai mult de ajjutorul unde-i fete. Vreau sai cumpar un cadou celei mai bune prietene a mea si nu stiu ce. Daca ma poate ajuta o fata. Ia are 13 ani.

Deci fetelor...Help me!

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Banuiesc ca este la prima ei dragoste, de aceea te sfatuiesc sa-i cumperi un jurnal deosebit, eventual de firma, daca ai bani. Vei fi sigur ca peste ani, isi va aminti de tine.Am uitat:o floare si bineinteles pupicul de rigoare.

| xAvrilx a răspuns:

Domeniul meudevil
Ideile mele pot fi ori solo, ori poti sa combiniwinking
Deci, ceea ce asteptai, ideile:
1. ceas
2.parfum
3.bluza-care sa aiba culoarea ei fav
4. fusta
5.rochie absolut deloc!-pentru ca la asta sigur ea ar vrea sa aleaga
6.manusi tari, mie imi plac cele pufoasebig grin
7.Carte-mai magica, mai cool decat cele care ti le da pentru scoalawinking
8. un lantisor
9. flori(necesare absolut!)
10.bratara-atat de mana cat si de picior, fetelor le place:X
11. oja-care sa fie culoarea ei favwinking
12. felicitare-nu romantica, sa nu creada altceva, deci temele sale vor fi haioase:O maimutsica, ceva cu cadouri(am vazuth o maimuta ce desfacea caouri),"Best girl", ceva cu tema rock, ca:skate, chitara etc. App, fluturii se exclud
13. poti sa ii iei ceva ca un bibelou cu hobby. ex:de ziua lui tata, banica mea i`a dat unul cu pescuithee hee
14.Revenind la carty:CARTI PT FETE!-ne plac.au multe info despre viata adolescentiva:X
15. Farduri, daca foloseste.SA NU II IEI RUJ!
16.crema

PANA de idei, de fapt mai am da' devin din ce in ce mai stupidestraight face

Funda?

| xAvrilx a răspuns:

La 6, ma refeream la cool, sa nu intelegi altcevabig grin

| xAvrilx a răspuns:

Continuare:
17.esarfa
18. ceva personalizat:o perna, o cana etc. poti sa etichetezi cu poza ei sau cu "4 my Best Friend-The best girl"
19.pti sa ii iei clamite de prins parul, daca il are mai lung de umeriwinking

| DeeaLove08 a răspuns:

1)bijuterii
2)parfum
3)o esarfa cool
4) o sapca draguta+fular
5)un ceas
6)un ursuletz de plus
7) o perna sau un tricou personalizat
8) o rama cu o poza cu voi doi
9)o bentita sau ceva cool de par(mai ales daca are parul lung)
10)o cana personalizata sau cu inimioara ceva ori zodia ei
11) o felicitare obligatoriu alaturi de flori
12)un album cu poze cu voi doi ( daca ai suficiente poze)
13)o carte cool, de ex:cum sa temachiezi etc( chestii de fete)
14)un set dragut de farduri
15)suplimentar o ciocolata sau o cutie de bomboane( daca ai suficienti bani)
16)rimel
17)oja
18)un dvd cu filmul ei preferat
19) un cd cu trupa/solistul ei preferat
20)o gentuta mica
21)o bratara impletita
etc