| Bayetzelul a întrebat:

Sall all am intrat la liceu in Tandarei. mie si rusine sa zic ce profil....agricultura. partea buna e ca ma pot transfera, dar as vrea sa stiu cum e in liceul acesta si daca merita sa stau

1 răspuns:
| mudokinss a răspuns:

Iti e rusine ca esti la gricultura? foarte rau. eu sunt din Bucuresti si am focut si colegiu agricol si acum sunt la facultate cu profil de ingiginerie economica in agricultura pentru ca asta e meserie de viitor. eu te-as sfatui sa ramai acolowinking

si pana la uram nu prea conteaza liceul. facultatea e cea care conteaza ..ramai la agricultura si la facultate poti sa dai si la dreptwinking