| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Sall all.am si eu o intrebare cum fac sa instalez un joc cu deamon tools adica dau click dreapta pe d-tools de la task bar dau la CD/DVD ROM selectez alea si apoi ce mia fac? mz. dau fundita care imi explica si mie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe deamon tools de la system try icon, selectez nr de drive`uri virtuale, dupa care iti pune o litera la fiecare drive virtaul. Dai click pe drive`ul virtual ex: drive H drive G de la system try icon, iti apare un browser mic, intri in folderul in care ai imaginea jocului si dai open pe ea. Bafta.

| ady2607 a răspuns:

Trebuie sa dai mount image... apoi dai browse si instalezi jocul.