| Villy0po a întrebat:

. sall all...cum a fost la primul sarut love struck:Xlove struck...detalii.

2 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

A fost cel mai frumos lucru pe care l-am facut vreodata, am simtit iubire fata de partener si mi s-a parut un lucru de neuitat, cu toate ca parintiii mei nu stiu.Chiar daca vestea s-a raspandit prin toata clasa de niste colegii prosti, nu m-am rusinat deloc, chiar mi-a placut.

| LoveJames a răspuns:

Primul meu sarut a fost superrr:Xintro seara ma plimbam cu prietenul prietenei mele cele mai bunebig grin si nu imi aduc bine aminte cum a venit vorba despre sarut si i-am spus ca eu nu am avut primul sarut ...sa uitat asa la mine si mi-a spus ca nu ii vine sa creada apoi s-a oferit sa ma invete eu am acceptat si...a fost superwinking(prietena mea nu s-a suparat adica putin la inceput da a dupa 10 min ia trecut)