| Rexassj a întrebat:

Sall all! dati-mi replicile de la RObotzi ep 10 a aparut pe site si la mine nu merge nu vreau video vreau replici

2 răspunsuri:
| MisseEmmo a răspuns:

M.O: Ce faci F.O.C.A?
Foca: No bine mo uite...
M.O: :O Foca ce-i pufoshenia asta
M.O: Si-o activat ceva glazura
Foca: Normal daca i-ai zambit cu chipul tau angelic
M.O: Da uite foca cat e de dulce.1km de dulce.E asa de dulce ca-mi vine sa ma iau in brate si sa ma strang pana nu mai am aer
M.O: Ca zaharul inmuiat in miere e sarat.Ar putea exploda la cat de dulce e
Foca: Mda,Ma uit la ea si-mi creste glicemia
Mo: Eu ma numesc MO, pe tu cum te cheama?
Foca: Nu te intelege
Mo: Poate nu ma aude de scutu...(cenzurat)
Mo: S-a facut si mai gros...(cenzurat)natia lui de shoric
Foca: Nu mai injura mediocrule,ca la orice injuratura isi mai pune un strat de armura
Mo: Aaaaa,si daca vorbim mumos isi da din armura jos?
Mo: Fragutza cu ciocolata si cu frisca amestecata cu capsuna multa multa si vanilie zmeurica
Foca: Bezea
Mo: In sfarsit pot sa o smotocesc, o s-o iau si o s-o indragesc
Mo: O sa o invat trucuri: Sezi pufoshenia
Mo: Vezi ce repede invata?
Mo: brav.
Foca: Stai! Nu atinge ca o contaminezi, trebuie testata.O duc in laborator
Mo: Ceee? Foca.stii vorba aia cu cel mai destept cedeaza?
Foca: Da.da
Mo: Desteptule!
Mo: hapciuu
SWEETALITY

fundita?

| Emy_4433 a răspuns:

M.O: Ce faci F.O.C.A?
Foca: No bine mo uite...
M.O: :O Foca ce-i pufoshenia asta
M.O: Si-o activat ceva glazura
Foca: Normal daca i-ai zambit cu chipul tau angelic
M.O: Da uite foca cat e de dulce.1km de dulce.E asa de dulce ca-mi vine sa ma iau in brate si sa ma strang pana nu mai am aer
M.O: Ca zaharul inmuiat in miere e sarat.Ar putea exploda la cat de dulce e
Foca: Mda,Ma uit la ea si-mi creste glicemia
Mo: Eu ma numesc MO, pe tu cum te cheama?
Foca: Nu te intelege
Mo: Poate nu ma aude de scutu...(cenzurat)
Mo: S-a facut si mai gros...(cenzurat)natia lui de shoric
Foca: Nu mai injura mediocrule,ca la orice injuratura isi mai pune un strat de armura
Mo: Aaaaa,si daca vorbim mumos isi da din armura jos?
Mo: Fragutza cu ciocolata si cu frisca amestecata cu capsuna multa multa si vanilie zmeurica
Foca: Bezea
Mo: In sfarsit pot sa o smotocesc, o s-o iau si o s-o indragesc
Mo: O sa o invat trucuri: Sezi pufoshenia
Mo: Vezi ce repede invata?
Mo: brav.
Foca: Stai! Nu atinge ca o contaminezi, trebuie testata.O duc in laborator
Mo: Ceee? Foca.stii vorba aia cu cel mai destept cedeaza?
Foca: Da.da
Mo: Desteptule!
Mo: hapciuu
SWEETALITY

PUNCT. funda?