| Rexassj a întrebat:

Sall all! dati-mi replicile de la RObotzi ep 10 a aparut pe site si la mine nu merge nu vreau video vreau replici. Funda pls raspundeti

Răspuns Câştigător
| Octa_6104 a răspuns:

MO: Ce faci Foca?
FOCA: Da, bine MO uite.
MO: Hihui, Foca, ce-i Pufoshenia asta? Si-o activa ceva glazura!
FOCA: Normal, daca i.ai zambit cu chipul tau angelic.
MO: Daa, uite Foca cat ii de dulce, ii 1 km de dulce, ii asa de dulce ca imi vine sa ma iau in brate si sa ma strang pana nu mai am aer, ca zaharul inmuiat in miere si sarat pe langa ea, ar putea exploda de dulce ce ii.
FOCA: Mda, ma uit la ea si imi creste glicemia.
MO: Eu ma numesc MO pe tu cum te cheama?
FOCA: Nu te-ntelege.
MO: Poate nu m-aude, discutu' p***i. Hi, s-afacut si mai gros. 'tui natia lui de soric.
FOCA: Nu mai injura mediocrule, ca la orice-njuratura isi mai pune-un strat de-armura.
MO: Si daca vorbim frumos isi da din armura jos? Fraguta cu ciocolata si cu frisca-amestecata, cu capsuna manca' manca, si vanilie, zmeurica.
FOCA: Bezea.
MO: Hi, in sfarsit, pot s-o smotocesc, o iau si-o s-o-ndragesc, o s-o-nvat trucuri, sezi Pufoshenia, vezi ce repede invata, Brav'
FOCA: Stai, n-o atinge c-o contaminezi, trebuie testata, o duc in laborator.
MO: Ce? Foca sti vorba aia, cel mai destept cedeaza?
FOCA: Da, da.
MO: Desteptule. Ha-ha-hapciu.
FOCA: Degip**la mea!
Funda?

3 răspunsuri:
| Rexassj explică:

Haideti pls ca am mare nev

| Nero a răspuns:

Creativemonkeyz.com scrie pe google si acolo sus scrie RObotzi da clik si apar cele mai noi episoade
bafta>big grin