| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! la romanii au talent
brigada 2/3 master red a intrat in semifinala?
http://romaniiautalent.protv.ro/......r-red.html

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu

6 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu cryingcrying si cat vruiam sa ajunga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad exact asta ma intrebam si eu mai devreme, tot asteptam sa-i dea la tv. ce pacat, cred ca meritau mai mult decat mosul de ieri care putea sa-si invarta sotia de 400 ori

| Danyellos_3655 a răspuns:

Da a intrat in finala, dar o sa se difuzeze pe 8 sau 9 aprilie, in total sunt 4 semifinale deci va fi timp sa se difuzeze. laughing happy

| Danyellos_3655 a răspuns:

Scz pentru " a intrat in finala", doream sa spun ca a intrat in semifinala.

| Danyellos_3655 a răspuns:

Scz pentru " in finala", doream sa spun "in semifinala"

| andreimocanu a răspuns:

Pentru danyellos...a trecut si a 4a semifinala si tot nu i-am vazutlaughing...ce s`a intamplat de nu i`a dat?