| mrxmihaix a întrebat:

Sall
am 16 ani si am o problema...imi apar cosi pe fata.

am incercat si creme si degeaba...
voi ce imi recomandati?
funda!

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste Sotret/Roaccutane, zineryt, chiar functioneaza.
Sau cel mai bine du-te la dermatolog.

| SonicAndrei a răspuns:

O cremă funcțională și naturală este cea de la Forever Living Products, cu Aloe Vera. Aloe Vera e o plantă care face minuni, iar firma Forever face produse naturale și le vinde pe toată planeta. Dacă vrei să faci rost de produs trebuie să te înscri în firmă sau să ți-o cumpere cineva deja înscris.
Crema se numește „Aloe Scrab"
UITĂ-TE PE SITE :
www.foreverliving.com/marketing/Page.do?name=AloeScrub

| Scarbo a răspuns:

Mie au inceput sa-mi apara la 11 ani. spargele cu mana, dupa dai cu putin spirt.

| TizZu15 a răspuns:

Iti recoman o baie cu aburi.
Pui apa fierbinte intr-un lichean si bagi fata deasupra lui si pui un prosop peste cap.Succes!

| sparky34 a răspuns:

Incearca crema de la gerovital, stop acnee.Mie cu asta mi-a trecut.

| PatrisuK a răspuns:

Du-te la dermatolug

| MariannaS a răspuns:

Buna,eu iti recomand erosan ...eu mam folosit de el si m-a ajutat foarte binee, este un fel de crem important este sati speli fata bine inainte de folosire ...succesee!

| GabbrielaR a răspuns:

Iti recomand multa rabdare.Nu ai ce face.

| Dovlecutele a răspuns:

Pai esti la varsta la care apar.Asteapta sa treaca, nu vor ramane asa mereu. Totusi am un sfat: sa iti spargi cosurile si sa pui praf de antibiotic pe ele( la capsula). Daca pui seara dimineata nu vei mai avea nimci.Totusi sa nu pui tot praful. :*