| KaRa23S a întrebat:

Sall. Am 2 problema si va rog sa ma ajutati macar cu una(dau funda si vot la cele care merg) Deci 1) Stiti un site de pe care pot downloada jocuri gratis gen zuma, luxor fara sa trebuiasca sa le cumpar? 2) Am pus pe youtube 2 videoclipuri pe care numai eu pot sa le vad. La restul oamenilor da not avabile etc. Ce are? Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Babyy_3377 a răspuns:

1. GameHouse.com

| Yugeen a răspuns:

1.) Search pe google dupa "download free flash games".

2.) Du-te pe youtube.com...
-Intra in contul tau (logheaza-te);
-sus in dreapta da-i stg. click pe ID-ul tau;
-stg. click pe "Account";
-stg. sus, stg. click pe "My Videos & Playlists";
-acolo bifezi casuta din dreptul filmului pe care vrei sa il faci public;
-> Edit;
-in stg., sub mijlocul paginii, ai ceva de genul "Broadcasting and sharing Options"... da un stg. clik;
-la "Privacy", selecteaza "Public (anyone can search for and view - recommended)".
-jos in stg. ai "Save changes"... stg. click si ai terminat happy.

Poti repeta operatiunea cu fiecare filmulet in parte.

Succes! tongue

| Speed2000 a răspuns:

Sall.la prima problema te pot ajuta da la a doua nu, ste-ul de jocuri unde pot downloada si juca este gametop.com