| anonim_4396 a întrebat:

Sall! am auzit ca epilatul cu zahar chiar da rezultate:D si nu e asa dureros:D si simplu de facut chiar si acasa;)... voi ce ziceti? ai folosit vreo data :-? chiar merge;;)

http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=537666 ...site-ul de unde am aflat de epilaul cu zahar:D

5 răspunsuri:
| princess92 a răspuns:

Interesant... poate voi incerca si euhee heepare destul de realhee hee

| princess92 a răspuns:

Am auzit si eu de metoda asta... e interesant... poate voi incerca si euhappy

| planningmanager a răspuns:

Cred ca ar putea fi numit "epilatul caramelizat".
Pur si simplu nu cred ca este mai eficient decat cel cu ceara.

| christabell a răspuns:

Salut! Am si eu asa un epilator, e bun in sensul ca scoate firele, dar servetelele incluse sunt putine.Se termina mai repede ca produsul si e neplacut ca nu mai gasesti sa cumperi altele.Asta e! Pacat! E simplu de utilizat si comod in opinia mea.Succes,pa!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Prietena mea a incercat si a sp ca a dat rezultate.Asta pentru ca zaharul nu se prinde de piele. El se prinde numai de firul de par.Am sa incerc si eu sa vad daca mergehappy