| XxGirlxX a întrebat:

Sall! Am auzit ca in clasa a 7a o sa ne desperta intr-o ora de anatomie, fete si baieti, si o sa ne explice despre...acel subiect delicat.Eu cred ca stiu tot, dar imi puteti spune cum o sa ne explice? O sa puna un film, o sa ne explice profa etc? Puteti sa-mi explicati exact cum v-a spus voua?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Asta imi aminteste de tata.
Cand am facut 16 ani il gasise discutatu (eu deja stiam mai multe ca le o.O )
Orcum inca ceva
Nu te juca cu ea ca te scuipa:*

| Deny1333 a răspuns:

Nu e adevărată chestia asta. Aşa se presupunea că se întâmplă şi la mine în clasă şi de fapt, am discutat despre asta cu băieţii de faţă. big grin

| Choco a răspuns:

Hey! asa mi-au spus si mie in generala ca o sa ne desparta in fete si baieti. insa nu s-a intamplat nimic... dar daca o sa se intample probabil ca o sa foloseasca termeni mai. medicali sau cum sa le zic... o sa va zica despre relatii sexuale si ce se intampla. cu penetrare si chestii si ca fetele pot ramane gravide. o sa va explice despre perioade de fertilitate ceva de genu`. Filmulet poate o sa va puna vreunu cu cum ajunge spermatozoidu la ovar si cum se produce feritlizare si din astea happy nu o sa fie nu stiu ce tongue

| elizabeth a răspuns:

La inceput va arata un film iar apoi ramaneti cu diriga/dirigintele in cls.asa nu o sa puteti pune nici o intrebare cu el/ea de fata.la inceput un film, apoi puneti voi orice intrebare vreti.asta daca nu va este jena de diriginta sau diriginte.

| anonima97 a răspuns:

Noua ne.a explicat despre necesitatile, nevoile si placerile unei femei, ceva normal.Ne-a desenat si aparatele producatoare si dupa noi impreuna si cu baieti am vazut un filmulet cu absolut orice despre asa ceva.Iar daca vrei sa stii ce le.au explicat baietilor...pai leau explicat ca e ceva normala sa viseze femei goale, si sa ejaculeze fara sa stie si multe altele dar nu mai tin minte... fundita?