| gingergirl1 a întrebat:

Sall! Am nevoie de raspunsuri si sfaturi,va rog!
Deci,azi la scoala am zis ca moooorcrying
Bun,mie imi placea de un baiat! Iar eu am facut prostia de ai apune doamnei de sport acest lucru!sad PENTRU CA:dânsa cand avea ora la ei se ducea la "respectivul"si il tot toca la cap faptul ca imi place de el etc.
Buun! Ieri a avut ora cu ei si i-a spus:"Ia zi mă, nu te-ai mai vazut si tu cu "iubitica ta" etc iar el s-a enervat, a iesit din clasa si i-a pus absenta(ma rog pe urma a inceput sa planga) si a venit si tatal lui astazi la scoala...pentru a rezolva problema...
Si ma aflat ca ma injura mereu pentru chestia asta!crying Iar eu i-am spus mereu lu' aia sa nu mai imi spuna nu stiu eu ce pentru ca nu imi mai placea de el!sad
Acum intebarea: Vreau sa ii spun pe facebook ca nu este vina mea! si sa nu ma mai injure pentru ca eu nu m-a facut nimic!straight face
dar ce sa ii spun? daca nu raspundee?
Sper ca ati inteles cevawinking
Astept raspunsuri!happy

5 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Ii spui ca tu il placi si ca nu avea de ce sa se enerveze sau sa reactioneze asa. Nu e un lucru rau sa il placi. Ar trebuii sa fie flatat. Baga-l in seama, spune-i ca ai auzit ce s-a intamplat si ca nu ai vrut sa se intample asa. Bafta!

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Buna... sa te injure pentru ca il placi. e ceva nenormal big grin big grin. las'sal, el nu te place. nici nu te baga in seama...pentru ce sa suferi degeaba? big grin big grin

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu te lua dupa celelalte e si normal sa fie furios fiindca eu am trecut prin o situatie asemanatoare in primul rand nu ii mai spune asa ceva oricarui profesor sau persoana straina in al doilea rand spune-i fata in fata caci pe facebook e inutil

| Katherineeeee a răspuns:

Pai ii spui ca iti pare rau de ce s-a intamplat si ca el, desi a aflat ca tu il placi nu ar fi trebuit sa reactioneze asa deoarece nu este chiar normal... Apoi ii ceri scuze de asta si il intrebi daca crede ca ar fi vreo sansa ca voi doi sa fiti prieteni.

| gingergirl1 explică (pentru Katherineeeee):

Bine el stia demult ca imi place de el si nu a zis nimic! dar acum...na'poate si eu ma suparam daca eram in locul lui! pentru ca...doamna de sport e chiar enervanta mai ales pe tema asta!
oricum chiar acum i-am spus pe facebook ca nu-i vina mea!happy