| AloAlo99 a întrebat:

Sall.Am nevoie de un tricou personalizat, credeti ca litere subtiri de plastic negre(ca si folia de plastic putin mai groasa) pusa pe un tricou alb si dat cu fierul pe deasupra o sa iasa daca nu dati-mi niste idei cum as putea face tricoul. Pe tricou o sa scriutonguee fata Uat? si pe spate:Ce te uiti, ba? E doar un tricou! una sub alta si la sfarsit un emoticon.Cum as putea face?

1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

Pai ai putea face cum ai zis tu sau te-ai putea duce la un magazin pentru asa ceva.

Iti recomand sa mergi la un magazin specializat pentru ca ei au ustensile si stiu sa faca ce zici tu. Nu zic ca tu nu sti insa e mai bine daca iti face un specialist.