| SoferTir a întrebat:

Sall am o intebare: la scoala, ma facea o fata in toate felurile (urat tmpit etc.). Am lasat-o asa am zis ca si-o revei. a doua zi la fel. M-a tinut asa 3 zile pana m-a impins si atunci m-am enervat rau si am impins-o si eu.Culmea culmei a fost ca m-a spus doamnei diriginte iar doamna a spus ca imi scade nota la purtare.(voi ce credeti a zis sa imi faca mi-e frica sau e pe bune?)

Răspuns Câştigător
| Tzupy a răspuns:

Hmm si noua ne zice asa chiard emulte ori ne pune puncte dar ce intamplare cu creionu laughing cu creionu in 2 zile se sterge iar daca se face ca pune cu pixu nici atat media la purtare nu se scade din asa cevawinking

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

De ce nu te ai dus inainte la diriginta si sa i spui cum te jignea, acum din pacate o crede pe ea ca na, e fata