| Dizzyz a întrebat:

Sall.Am o intrebare(lol):
Sunt clasa a 6-a si sunt de la tara.Eu vreau sa ma duc la un liceu de filologie la Bucuresti.Ce-i din liceul ala m-ar batjocori ca sunt de la tara?

5 răspunsuri:
| asdddirina a răspuns:

Depinde de bunul lor simt, si de comportamentul tau. Adica cred ca daca vei fi de treaba cu ei si va imprieteniti, nu au de ce sa se lege de locul de unde vii.Nu dupa asta se judeca o persoana happy.

| DjGhost a răspuns:

Fa-ti prieteni noi acolo si incearca sa vezi lucrurile altfel adica sa nu i bagi in seama pe cei care te jignesc ca esti de la tara etc. Sunt clasa a 9-a si am si eu colegi de la tara da nimeni nu i-au batjocorit! Incearca sa faci cum ti-am zis ca o sa iti fie binewinking!

| Fatamuntilor a răspuns:

EU zic ca nu ai de ce sa-ti faci griji! Cu siguranta iti vei face prieteni.

| XxAleexX a răspuns:

Nu cred ca te vor badjocuri, si eu sunt de la tara.lol.

Răspuns utilizator avertizat