| MiculFaraon a întrebat:

Sall! Am o intrebare pentru fete >:. Ce fel de baieti va plac inalti sau scunzi. ce frizuri va plac la baieti si ce fel de comportament sa aiba. Sa va vad laughing

12 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Inalti si sa nu fie grasi.
In general imi place parul cret sau ondulat ceva mai puternic.
La comportament e irelevant, sa nu fie mai "feminini" ca iubita lor.

| iSimo a răspuns:

Inalti, frizuri la moda, dar desigur si frumosi laughing, sa fie calmi, sa stie sa se poarte cu o fata, sa nu vorbeasca urat (unii fac asta, dar nu demonstreaza nimic )winking

| MiculFaraon explică (pentru iSimo):

Cam ce frizuri draga laughing?

| iSimo a răspuns (pentru MiculFaraon):

Tepi, oricum dupa parerea mea fiecare baiat ar trebui sa aiba un look al lui, nu copiatwinking si frizuri din acelea cu linii care se poarta acum. daca intelegi la ce ma refer laughing

| TudorLux a răspuns:

Ia exemplu de la Chuck Norris laughing

| StylesGeorgiii a răspuns:

Buna! Pai sa nu fie nici prea inalti nici prea scunzi. La frizuri ar fi
- http://data.whicdn.com/......_large.jpg
Şi sa aiba un comportament respectabil faţă de fete.
Funda?:o3

| DraCuShoara a răspuns:

Heylloo big grin Deci...eu prefer baietii nici prea inalti nici prea scunzihappy. Adica nici sa ma urc pe scara, nici sa ma cocosez cand ma uit la el laughing) Apoi..."Freza" face toti banii, daca nu imi place frizura, il tun eulaughing). Si comportamentul este foarte important, trebuie sa stie cum sa se comporte cu mine dar si cu cei din jur.big grin
Apropo, de ce vrei sa afli lucrurile astea? Faci sondaj de opinie?laughing))

| MiculFaraon explică (pentru DraCuShoara):

Da. Probleme laughing)?

| DraCuShoara a răspuns (pentru MiculFaraon):

Inca nulaughing Da`mi funda, sa n`avem probleme laughing) rolling on the floor)

| crusssriss a răspuns:

Nu foarte inalti, cam 1, 70-1, 75...freza stil Victor Slav, comportament:orice in afara de :increzut, smecher,"cuceritorul"

| Anca_4010 a răspuns:

In primul rand sa nu fie alcoolic si fumator ca majoritatea vagabonzilor! si sa aiba bunul simt si simtul umorului, sa nu fie gelos, intr-un fel e bine sa fie cat de cat in pas cu moda(Dar nu tuns; ex: creasta sau sa fie in culori stridente la par laughing clown! )

| principes a răspuns:

Ar trebui sa fie bine educat, sa se comporte respectuos cu fetele...ce tine de infatisarea fizica trebuie sa fie frumos, inalt, sa se imbrace stilat, ce tine de frizura imi plac baietii frezati simplu...frezurele la moda ii fac pe baieti sa arata ca niste homosexualisti