| unvisalbnegru a întrebat:

Sall.Am o intrebare putin cam stupida... dar cine poate sa-mi raspunda si mie cine nu asta este happy Deci...De fiecare data cand merg cu iubitul meu prin oras in general cu masina se uita dupa fete mai ales cand opreste la semafor happy (avem o relatie serioasa de 1 an)mereu cand il intreb de ce face asta imi spune ca nah din pura curiozitate ca doar nu poate sa inchida ochii laughing ciudat sau doar mi se pare.de iubit ma iubeste si mereu imi spune ca vai doamne esti cea mai frumoasa ca imi sta bine cum ma imbrac etc etc. e tipic pentru orice barbat.in fine dar totusi de ce se uita dupa ele? si un mic sfat daca se poate cum as putea sa-l conving sa renunte la acest prost obicei? big grin

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Daca spui ca te iubeste si il iubesti cred ca nu ar trebui sa te indoiesti de el. Dupa parerea mea este ok...adica nu este nimic iesit din comun.Important este ca nu te inseala, nu crezi?
Si nu incerca sa il faci sa renunte la acest prost obicei pentru ca asta fac cam toti baietii.Si lui ii se va parea putin iesit din comun si va crede ca vrei sa il schimbi.Deci stai linistita si ai incredere.
Succes!

2 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Imposibil oh go on.pana si barbatii casatoriti de 20 de ani tot se uita dupa alte femei...deci nu prea ai ce sa ii faci. atata timp cat te iubeste si nu te insala este ok big grin

| FaSTBoy a răspuns:

Intrebarea n-are raspunsthinking
asa sunt toti barbatii.