| solovastra a întrebat:

Sall! am o mare problema.Deci,plac un baiat de un an si jumate.el nu ma baga in seama,dar ciudat ca in fiecare zi la ore MEREU se holbeaza la mine. spune ca nu ma place,dar eu cred ca da.(in pauze vine si ma sperie,bla,bla, bla). Problema e ca acum cinci zile am aflat ca place alta fata, iar maine se duce la aniversarea ei.eu una nu stiu ce sa fac... ajutati-ma, va rog! FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AnonimmANNONIMM a răspuns:

Buna,cel mai bine ar fi sa mergi tu si sa il intrebi daca te place sau nu! Dar trebuie sa i-o spui serios. daca i.o spui razand o va lua in ras. Daca spune ca nu, inseamna ca nu te merita si nu are rost sa stai sa plangi dupa un baiat care nici macar nu se "uita"la tine.In plus exista multi baieti frumosi si mai destepti.happy

| solovastra explică (pentru AnonimmANNONIMM):

Pur si simplu, nu inteleg... dupa atata munca, care credeam ca a dat roade, el spune ca"place alta fata", dupa ce ca in ore se uita mareu la mine. Poate ca vrea sa-mi faca in ciuda...

2 răspunsuri:
| AnneMarie78 a răspuns:

Du-te si tu la ziua ei fi cu ochii pe el. Vorbeste mai mult cu el..incearca sa vezi daca te place:*