| Anonim12304 a întrebat:

Sall, am o prietena foarte buna. ea il place pe un baiat de la ea din clasa ( el o uraste ) si la ziua ei am aflat ca el ma place pe mine si sincer si eu il plac putin, dar acum, prietena mea nu mai vorbeste cu mine din cauza asta, si nu stiu ce sa fac sa nu se supere pe mine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu iti vezi de ale tale si ea sa ramana cum vrea, deoarece nu are motiv sa se supere pe tine ci pe el ca nu o vrea.

| Dianne_9377 a răspuns:

Hei, Anonim12304!
Nu stiu ce fel de baiat e el, sau ce fel de fata e ea. Insa, baietii vin si pleaca, iar prietenii sunt pentru totdeauna.
Esti libera sa faci ce vrei, si sa intelegi ce vrei, dar eu nu puteam sa-ti citesc intrebarea si sa nu-ti spun asta! happy