| PowerpuffMe a întrebat:

Sall :* am o problema : un tip ma place... si nu stiu cum sa il fac sa inteleaga ca vreau sa ma lase in pace, i-am mai zis inca de 4 ori si nu pricepe si totusi nu vreau sa il ranesc sau altceva sad heelp me puppy dog eyes
PS: tipu e cu 2 ani mai mare ca mine straight face

Răspuns Câştigător
| Danitzy a răspuns:

Pai ori il ranesti ori ii zici ca esti cu altcineva si poate te v-a lasa in pace. crede-ma cucat trece timpu se afrveaza situati eu am patit asa cu o fat si am spus ca am prietena si m-a lasat in pace! bye sper sa-ti fie de folos

1 răspuns:
| negatiweStyle a răspuns:

Poii.` incearca sa nu ii acorziii` atentie. vreo 2-3 zile.
sau daca nu mere`. incearca sa te comb cu un baiat sa ii faci in ciuda. si o sa sse lase ellaughing))
daca nuoh go on spune-le unor prieteni.big grin