| Darkz a întrebat:

Sall, am probleme cu mama mea si nu ne prea >>>intelegemstau la calculator si se suparaca stau(dar nu stau mai mult de 2 ore pe zi)si ma supar si >eunu imi place >>astade cand sunt mic nu vrea nimic sa fie egal intre noi 2

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poti vorbii frumos cu ea si sa-i spui ca ai nevoie sa stai si la calculator.ca vrei sa te joci...nu ai dat prea multe detalii deci nu stiu ce sa-ti spun exact

| Mady_1319 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea cand este in toane mai bune.Comunicarea este cheia.Asa vei afla si ce o supara.pa!

| Sin a răspuns:

Cam incoerent scrisul, dar ma rog.
Nu prea imi vine mie sa cred ca stai tu DOAR doua ore pe zi la calculator!
Nu cred ca mama ta s-ar supara asa de tare daca ar fi doar doua ore!
Sigur te iei cu, messengerul, cu jocuri, si "uiti" cum zboara cele doua ore.
Sa fim seriosi.

Răspuns utilizator avertizat