| LeTony92 a întrebat:

Sall am si eu o intrebare, cum sa fac sa prind si eu tupeu adica pe langa prieteni mei sunt cam un fraier pentru ca ei daca se i-a cineva de ei imediat un pumn in gura sau nu se lasa pana nu il bat zdravan.Eu nu prea am tupeu sa dau desi stiu sa ma bat. Cum sa fac sa prind curaj ca nu vreau sa mai stau ca fraieru.

4 răspunsuri:
| Raawr a răspuns:

Pai in primul rand, fi si tu tare in gura cu tupeu. Cum?! Pur si simplu spune-o pe fata, ia-te dupa prieteni tai, de exemplu daca unu te face prost, nu stai si te freci ca happy il iei la injurat il iei la bataie, si daca te duce la directoare sau la mama lui [masa] baga si tu minciuni ca te-a facut prost, handicapat sunt modalitati, mai bine ia-te dupa prieteni tai, si nu fi timid, pentru ca nimeni nu te va baga in seara, eu una la mine in scoala cand trece unu mai cu ochi in pamant ma iau de el adica nu-l las sa treaca mai departe si fac misto de el, nu imi e frica daca vine cu nu stiu cine la scoala pentru ca eu mai inventez, simplu, is tupeista, nu trebuie sa-ti fie frica spune-o tuturor pe fata, un amic are pantaloni rupti?! Incepi sa razi de el pentru ca sincer e amuzant laughing, Inca o data ai incredere in tinebatting eyelashes Daca mai ai nevoie de ceva de la Dna. Experta te astept cu un mesaj. laughing

| pintexim a răspuns (pentru Raawr):

Si daca s-ar putea sa ai tu pantaloni rupti si ar incepe altii sa rada de tine cum te-ai simti?! Si eu sunt la fel de tupeista dar doar atunci cand este cazul, daca sunt injurata nu fac nimic daca acea tipa sau tip continua sa ma frece la cap incep si eu nu? si niciodata nu dau in cineva decat atunci cand da in mine si acea persoana pleaca plangand din mainele melelaughing laughing

| Raawr a răspuns (pentru pintexim):

In primul rand, nu m-as simti jenata daca-s avea pantaloni rupti, as incepe sa rad cu prieteni mei laughing, fiecare cu personalitatea lui, eu cu a mea happy Si esti un bun xerox in "?! ".

| pintexim a răspuns (pentru Raawr):

Ce vrei sa spui cu:"Si esti un xerox bun"