| ea_4802 a întrebat:

Sall am si eu o intrebare!

Imi place de un baiat care e cam vedeta scolii. El ii placut chiar aproape de toate fetele nu ne cunoastem unul pe altul doar desi sunte la aceeasi scoala.Doar de 2 ori am vb cu el o data cand s-a bagat in mine cu rolele si a zis scuzesad si o data cand a vazut ca am telu ca a lui happy cum sa fac sa intru in discutie cu el sau sa ma observe! pareeri?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,il poti intreba de pe ce site isi ia temele pentru telefon,ca tu nu gassesti nimic bun,si dupa il intrebi,de unde l-a luat,nu stiu, cauta ceva in comun cu el, de exemplu telefonul.

2 răspunsuri:
| JenniferJannet a răspuns:

Daca iti place de el sigur stii ce lucruri ii plac, deci poate te ajuti de astea.si daca stii pe unde se plimba de exemplu curtea scolii de ex: el joaca fotbal sau ce joaca el.si tu stap pe o piatra acolo aranjata asa si poate ii atragi atentia razand prea tare.sau vezi tu thinking

| TBSpeeD a răspuns:

Intra in anturajul lui ca sa afli mai multe despre el...cunoaste`ti prada inainte de a atacawinking