| anonim_4396 a întrebat:

Sall amici,
Stiu e o intrebare cam stupida:Cum va merge cu scoala?

Răspuns Câştigător
| Karashi a răspuns:

Ai dreptate e cam stupid ca intrebi, dar banuiesc ca n-ai ce face!
Deci o sati raspund.Eu sunt in clasa 6 si deocamdata ma descurc foarte bine!^_^ La ambele teze am luat 10, iar notele mele nu sunt mai mici de 8!
Tie cum iti merge?^_^

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Bine

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Anul acesta mai bine ca anul trecut, incomparabil, dar tot nu merge treaba ca lumea. crying Profesorii sunt cam dusi cu pluta, ce sa le faci...
Succes! :* >big grin

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Vai de noi! mie imi mg asa si asa mai potin cu geografia x-(

| pwp a răspuns:

Binisor...
imi iese o medie de 5 broken heart

| ღAnaღ a răspuns:

Mie imi merge bine, dra nu-s multumita la engleza ca am luat un 6 pentru ca nu am fost de stul de atenta la un exercitiu d la temasaddar il indrept eu, in rest nu mai am decat un 7(istorie)8(fizica)Da si sunt in a 6-a

| ainna4 a răspuns:

Auzi la ei ca iau un 6 nu e bine cred ca nici unu dintre voi nu e la liceeu sa vedeti acolo note tongue