| Darkz a întrebat:

Sall! As vrea sa fiu cel mai bun in toate sau macar sa fiu cel mai cool din clasa. Sfaturi?(dc spuneti ca sa fiu mai dragut sau din astea nu dau fundita)

Răspuns Câştigător
| CactusFlower a răspuns:

Intra in conversatie cu fetele, incearca sa le faci sa umble dupa tine(de 8 martie sau de ziua lor cumpara-le cate o floarewinking ), intra in gasca baietilor...Fi cel mai de treaba din clasa, imbraca-te astfel incat sa iesi in evidenta, fi pe placul tuturor profesorilor, incearca sa inveti cat mai bine, etc.Sa fie calitati pozitive.Bafta si sper ca ti-a folosit raspunsul.Numai bine!

1 răspuns:
| cristiannn_8836 a răspuns:

Deci varianta cu "dragut" nu accepti...
Incearca sa iti faci o gasca, pe care tu sa o conduci, sau sa intri in una.
Daca nici asta nu merge, incearca sa fi Funny(haios), sa ai un vocabular cat de cat dezvoltat, si incearca sa nu injuri(fetelor nu le prea place sa injuri), fi smecher dar nu intrece masura, imbracate natural nu copia pe altii(ex Rapperi).
Sper ca am ajutat! Bafta!