| YahooMess1 a întrebat:

Sall,azi am fost boboc in a 9a. si nu stiu pe nimeni din clasa. maine cum pot face sa ma imprietenesc.?

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Vorbeşti cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji, o sa vina totul de la sine tongue O sa va gasiti ceva hobby-uri sau lucruri in comun fara sa vreti, si incepeti discutii de acolo laughing

intr-o saptamana de obicei te obisnuiesti ^^

| thewomaninwhite a răspuns:

Pe facebook se imprietenesc, in zilele de azi, oamenii.

| DinDej22 a răspuns:

Deci daca vrei sa te imprietenesti repede cu colegi fii sociabil. big grin Axeazate pe Colegii smecheri sau Pitipoance big grin Asa Devi cunoscut foarte repede. Sau vine de la sine.