| Merishoor a întrebat:

Sall

Azi dau teza la matematica si nu prea stiu nimic, notele mele la matematica sunt 5, 2, 3 si vreau sa iau macar un 6 in teza cum as putea face, dar fara invatat, si ne da aproape la fel ca subiectele unice

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cum vrei să iei un amărât de 6 dacă nu înveţi? Vrei să copiezi să iei 2, oricum nu prea ai ce copia la matematică, şi dacă nu înveţi treaba ta.

| alex4ev3r a răspuns:

Copiaza---->Scrie-ti ce ai de invatat pe o foaie A4 si baga foaia pe ghiozdan ( si ghiozdanu in banca...cand nu se uita scoate foaia usor si copiaza... FUNDA?

| alex942 a răspuns:

Pai la mete nu prea ai avea ce sa copiezi.fa si tu o fituica cu toate formulele si vezi cum poti sa te uiti peste ele in clasawinking

| 4K985TY a răspuns:

Poti sa iti iei niste foite dar fara invatat nu te descurci