| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Sall azi la ora de pshiologie ne a zis ca nu numai la fete le curge sange stiti voi la ce ma refer si si la baietii din oragun genital al lor este adevratstraight face?

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ha?laughing
nu'i adevarat oh go on

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Si baietilor le poate curge sange dar asta din cauza eventualelor infectii ale prostatei, dar atat. din alte motive baietilor nu le curge sange...

| äπđÿ a răspuns:

Bah sunt baiat din cate stiu pana acu thinking nu mi-a curs sange decat din nas rolling on the floor))) si pe la bube atat in rest thinking nimic

| zambethツ a răspuns:

Nu.nu este adevarat a zis'o sincer sa va sperie sau la misto.kiss:*

| KittyPinker a răspuns:

Nu cred ca este adevarat laughing