| anonim_4396 a întrebat:

Sall...baieti! ajutati-ma XD plizz, si fetele tot.Pai cum sa incep, dorsc sa fiu mai sexy,(frumoasa), sa atrag atentia baietilor, si sa fiu mai increzuta pe sine. In genere am 14ani, dar toti imi spun ca am 16, 17. Am 55kg, 1.60. Dar kg nu coincid ca ma ocup cu sport de performanta de la 5 ani. Sunt cunoscuta in scoala ca,, cretoasa,, am parul cret XP, si tenismana ca ma ocup cu tennis de cimp.Toti imi spun ca sunt ft matura la comport, dar nu-mi place aspectul meu, vreau sa dau jos 5kg(astai nu-i o problema, propuneti diete) dar eu nu pot atrage baietii, fiindca eu mai mult prietenesc cu ei, si toti ma vad ca pe o amica, toti imi fac complimente la comp da nu la aspect. Ce sa fac?, ce ar trebuie sa schimb?, am nevoie de machiaj, coafura, si vreau sa-mi schimb stilul, propunetim? cum ar trebuie sa ma comport cu baietii? si iubitul meu e super cool, vreau si eu sa fiu ca el, sa se simte ca sta linga o fata super.plizz...help me! si fetele care cunosc machiajul propunetim firme bune, care nu strica fata! mersi

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine sa-ti iei lumea in cap asa devreme, cu ce te incalzeste pe tine sa atragi baietii? Ajungi in cel mai prost si rusinos hal, multi te vor considera panarama si in viitor o sa ajungi vai de tine. Mai bine pune mana pe studii si lasa restul ca totul vine la momentul potrivit.