| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Sall/buna tuturor.Am si eu o intrebare cand vreau sa-mi fac un nou id ...toate merg bine dar cand trebuie sa completez la Current Email Adrees ...imi zice mereu si dau next imi zice pe urma :You cannot use a yahoo.com email addres... dc? dau fundita celui care imi explica

Răspuns Câştigător
| gossipgirl a răspuns:

Nu mai scrie nicio adresa de mail la Current Email Adress

3 răspunsuri:
| yoyo11828 a răspuns:

Buna! pai... vrei sa spui ca ai mai multe id-uri si cand vrei sa iti faci unul nou, nu merge sa iti faci? nu poti folosi aceeasi adresa de e-mail pe care ai avut-o inainte si la celelalte id-uri.cand faci un nou id... spre exemplu: frantz2000...adresa de e-mail va fi frantz2000@yahoo.com...Deci toate astea se schimba...intelegi?
Daca te mai pot ajuta cu ceva, imi poti lasa mesaj si iti raspund
te pup

| gigelush a răspuns:

Incearca si tu frate cu mai multe tipuri de adrese de email...sau o alternativa.sadcu altceva nu te pot ajuta... poate e de ajuns si rezolvi...baftahappy

| licurici_8787 a răspuns:

Nu completa nimk acolo. nu trebuie neaparat