| flory9787 a întrebat:

Sall.care este vedeta voastra prefereta? ( fundahappy )

6 răspunsuri:
| Crishulinaaa a răspuns:

Bella thorne(CeCe-Shake it up/disney chennel) si miranda cosgrove(Carly-iCarly/nickelodeon)

| Damii a răspuns:

Aishwaria rai deoarece este foarte frumoasa...

| arodoeht96 a răspuns:

Ian Somerhalder imi plc fff mult dar mai imi plac si nina dobrev, robert pattinson,shakira, michael jackson, kristen stewart...etcbig grin

| nicoleee30 a răspuns:

Victoria Beckham si Kim Kardashian big grin Imi place nu numai ca sunt frumoase dar ador stilul lor >big grin

| Dope a răspuns:

A ta e miley cyrus, nu? a mea e selena gomez si zendaya coleman (rocky/shake it up/ disney channel ) paa

| darielle a răspuns:

Inna si Alessia