| StefanStyle94 a întrebat:

Sall! Ce parere aveti despre tatuaje? Am unul micut in zona abdomenului...credeti ca e de prost gust?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicio parere despre ele. Pe mine una nu ma atrag si sunt indiferenta. Daca nu ma atrag, nu inseamna ca le consider de prost gust. Fiecare face ce ii place.

| aliyna a răspuns:

Daca e micut si finut lucrat, nu are cum sa fie de prost gust, oricum fiecare cu parerea lui.

| Razvan a răspuns:

Tatuajul odata facut devine o chestie personala.Si e inutil sa ceri parerea despre ceva ce tie iti place. Mie imi plac tatuajele dar niciodata nu mi-as face unul in Romania daca ar fi sa imi facwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu-mi plac tatuajele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat de prost-gust. Mai rau este ca tu (daca esti nascut in 94) esti intr-o perioada de dezvoltare, de permanenta schimbare, iar peste 1 an, 2, 3, 10, s-ar putea sa il urasti! Si nu e deloc usor sa scapi de el...

| SilverEyes a răspuns:

Orice este frumos, cat timp este intr-o anumita limita. Si eu as dori sa imi fac unul, un tribal mai exact, dar nu sa ajung sa am tot corpul acoperit de ele.

| Element25 a răspuns:

In niciun caz :X
tatuajele arata super. uitate si la Oliver de la Bring me the horizon cate tatuaje are si arata foarte tare day dreaming