| Luci88 a întrebat:

Sall, ce sa fac ca nu mai primesc mesaje pe facebook? ce sa activez? unde ter sa dau? funda si vot va ador

3 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Account(dreapta sus, langa Home si Profile)->Account settings->Notifications si debifezi acolo tot ce vrei winking

| underground22 a răspuns:

In setarile contului activezi "Primeste notificare atunci cand..." si selectezi tu cand vrei sa primesti notificarebig grin

| Bmd23 a răspuns:

Trebuie sa umbli la " Privacy Settings " probabil ai apasat sa primesti doar de la unii mesaje. Cel mai bine bifezi prima optiune adica
" Everyone "