| inlove96 a întrebat:

Sall! Cine imi spune si mie niste status`uri de fete fizoase, de suferinta, de dragoste...sau site-uri in afara de ala cu sweet-things, ca-l am... fUndoi la cele mai coolwinking

1 răspuns:
| ZxPoox a răspuns:

Stiti care E faza tare?! copia n-are valoare.doar ca voi aveti un hObBy.Joc de proaste numit copylaughing

cate vrajeli pe tinelaughing mai bine nu mi le ziceai miewinking perfect era daca le tineai pentru tine laughingnici nu te poti abtinelaughingdezmembrata de tinerolling on the floorlaughinglaughing

DrAgUtZa Kt S tE fAc Sa Te UiTi De DoUa Ori, DuLcE sUfIcIeNt De MuLT, pUtIn NeBuNa Dar nIcI sAlBaTiCa, GeNuL de fAtA care tE fAcE sa zAmBeStI...""

daca nu era ceea ce voiai scuze