| ale_8755 a întrebat:

Sall:*cine stie cum sa fumezi in casa fara sa te stie parintzi?big grinbig grinbig grin.

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Pai nu prea ai cumlaughing
Daca fumezi in baie sau cand nu sunt ei acasa se simte mirosul.Chiar si daca fumezi afara, un nefumator(daca parintii tai nu fumeaza)tot vor simtilaughing

| Oxanna a răspuns:

In baie, pe balcon, pe scara(daca stai la bloc), in debara, cand esti singura, si apoi aerisesti bine...imi intreb colegel si iti mai spunwinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Acest lucru nu se poate. E vorba de bun simt si respect pentru cei care probabil iti dau bani de buzunar si te iubesc foarte mult. Crede-ma ca, chiar nu se merita sa abuzezi de bunatatea lor.

| Zmeura a răspuns:

Buna* in primul rand as vrea sa-ti spun ca tutunul dauneaza grav sanatati. A e simplu daca parinti tai sunt fumatoti e si mai simplu
1)fumezi cand pleaca ei de acasa daca sunt fumatori nu vor observa mirosul de tigara pentru ca sunt obisnuiti
2)daca nu sunt fumatori o sa fumezi in baie cand pleaca cu usa inchisa si geamul deschis a da sa stai cu parfumul langa tine in caza ca vin si nu mai ai timp sa iei parfumul din camera sau unde il ti mai bine il ti langa tine si inchide usa cu cheie ori de la baie ca sa nu poata intra sau de la intrare ca sa auzi cand vin, dupa ce ai derminat inchide geamul si da cu parfum, si tu mesteca guma multa ca sa nusi dea seama sau spalate pe dinti.

| кא๔ a răspuns:

Heyy. Si eu fumez in casa si parinti mei nu isi dau seama pentru ca amandoi sunt fumatori. poti fuma oriunde in casa cand nu sunt ei dar daca ei sunt nefumatori aeriseste camera respectivabig grin