| anonim_4396 a întrebat:

Sall! cine stie de unde i-au inductor ID la Jade Dynasty?

dau funda!

3 răspunsuri:
| albastrucanoaptea a răspuns:

Acum un an si ceva, din plictiseala totala, am inceput sa joc un MMORPG. M-am lasat de el in decurs de-o luna. Nu reuseam, oricat m-am chinuit, sa imi aduc aminte cum se numea respectivul joc. Raspunsul asta (ce contine doar sfatul de-a te lasa de MMORPG-uri si a te duce la scoala fiindca pur si simplu nu stii sa scrii macar "iau") ti-l dau doar pentru ca "Jade Dynasty" era numele jocului aluia si mi-ai adus aminte acum laughing

| rossete a răspuns:

shura inductor id big grin
6950032X024202071009177Z3f3d22
^-^ can't wait to meet ya big grin

| DarkyRoby a răspuns:

Uite un id de jade pentru server shura daca vrei folosestel 4890857X035606000007480Z3f6da2 funda?