| LarisaAndreea a întrebat:

Sall!happy
Cu ce as putea sa ma imbrac la o petrecere in pijama? (inainte sa ne imbracam cu pijamalele)

Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| georgianaionescu a răspuns:

Eu cred, totusi, ca la un party cu adolescenti e bine sa te imbraci cat mai degajat. Ceva in care sa te simti bine si atractiva. Imbraca o fusta mini sau blugi draguti, combinati cu un top sau un tricou cat mai colorat. Nu e deloc greu, imbraca-te cum te imbraci cand iesi la discoteca sau in oras cu prietenele. Un majorat nu e o petrecere simandicoasa, orice tinuta tinereasca e potrivita.

5 răspunsuri:
| annutza a răspuns:

Sport(adidasi, jeansi, hanorac/bluza). cred ca e cel mai potrivit.

fundita?

| laurika_3432 a răspuns:

Ceva sexy zic eu doar e o petrecere de adolescenti nu?big grin fundita?:X

| MaryNepotu a răspuns:

Eu cred ca intr-o fusta scurtaa si tricou sau o bluza zic eu nu stiu sunt baiattttt. Poate raspunsul meu iti va fi de folos.

| alice_2941 a răspuns:

Salut!batting eyelashes avand in vedere ca e varakiss happy poti sa te imbraci asa:

1-o rochita scurta[medie]dupa preferinta, cu niste platformelove struck
2-pantaloni scurti de blugi:X, un maieu, tricou, iar incaltarile sa fie ori tenesi ori sandale de tip romane, slapi.si c-am atatlove struck

te pu:*:*:*

bafta`!

alice`!

funda?

| DeniSsa_6166 a răspuns:

In locul tau m`as imbraca intr-o rochitSa d vara. sau de plaja (depinde ce rochita ai) cu niste sandale si parul desprins pe spate:X