| bbb_2008 a întrebat:

Sall.Cum poti rezista mai mult in timpul actului sexual? (adica sa nu imi dau drumu ff repede)

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Asta doar cu practica, cu timpul te specializezi.Si poate esti unul din categoria care se excita prea repede si na.ce sa-i faci.

| Krisha a răspuns:

Incearca sa te gandesti la altceva decat la actul sexual in sine...La lucruri ciudate, oricum chestia asta nu tine foarte mult pentru ca prietena o sa te intrebe de ce te comporti ciudat. Incearca sa adopti o pozitie care sa nu ii dea de banuit si gandeste'te la niste lucruri mai neortodoxe. Bafta!

| ZethOfficial a răspuns:

Pentru asta exista pastile(facea reclama si la televizor), sunt scumpe si majoritatea inutile
Mult mai simplu este sa prelungesti orgasmul partenerei cu sex oral, saruturi lungi...cauta un loc unde se excita
Sper ca te-am ajutat.
Ps: Have a nice day helped by NexTdAy

| 2381 a răspuns:

Pai, daca nu te-ai masturbat de mult [sa zicem] atunci cand o vei face din nou va fi mai rapid si mai multa[ asa e si cu sexul] cu cat pui chestia asta imi des in practica, cu atat e imi bine, incearca sa te masturbezi inainte actului sexual si vei vedea ca dureaza mai multbig grin