| MiStycK1 a întrebat:

Sall! Cum sa cuceresti o fata mai usor, ma antrebat un prieten.

Răspuns Câştigător
| aNdR3y_5193 a răspuns:

Pai trebuie sa-i arati ca o respecti,ca o intelegi, ca poti fi un prieten bun, ca poti avea rabdare cu ea...incerk sa-i kstigi increderea si totul fa fi ok happy
funda:X

6 răspunsuri:
| marinaforic a răspuns:

Doamne...eu cel putin, ma topesc cand un baiat ma saruta:d

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Pai in primul rand cred ca u esti acel prietenlaughing, apoi ca sa cuceresti o fata iti trebuie rabdare, atentitot timpul amabil...chesti de genu, nu e greu. Bafta!

| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu simtul omorului laughing (umorului). Si care sa ma faca sa ma simt eu.

| Vizitiul a răspuns:

Atunci cand vrea sa fie cucerita de tine, altfel nu ai nicio sansa, oricat ai incerca.

| Dominicc a răspuns:

Uite asa simplu & complicat.

Te astepti sa iti zica o fata cum sa o cuceresti? nu ai sa vezi ceva care sa te ajute.
Trebuie sa ai personalitate, sa stii cum sa te comporti cu persoanele din jurul tau! sa ai potential si sa fi independent( nu ma ref neaparat la bani sau sa ai masina etc) ci la faza ca sa nu depinzi de cineva. Atunci esti cam muppet. de ce? pentru ca pe fete le atrag tipii independenti care nu stau la mana altor tipi.Ca urmare e bine sa ai amici/ cei mai buni prieteni dar. sa fiti egali in intelegere ci nu unu mai smecher si unu mai slabut.

Fi tu insuti ( de aici reiese ideea de a nu te preface gen vad o tipa pe strada sau pe colidor la scoala si incep sa patrulez prin fata ei ca sa devin vizibil) Cum esti asa ramai. Sper ca nu un maimutoi!

Nu te lua dupa alti baieti care devinn disperati. Fluiera dupa fete pe strada si le trateaza cu superficialitate( ei nu sunt in stare, nu au inca adaptarea de a se juca putin cu vorbele, ci dau direct in groapa)

Curaj! vezi o fata care iti place, du-te la ea si intreab-o de vorba. Nu lua in seama insultele gen "pleaca, dispari". Unde nu merge, treci mai departe. Cu, capul sus. O fata nu te-a cunoscut destul (aici ma ref la ceea de te-a respins) incat sa iti zica deja Pa!
Dar acum depinde de voi. cum o abordati.

Treceti la actiune si revino. Mai vorbim.

| Phaey a răspuns:

Mama Phae, din nou un actiuneeee!
Fii antena. Cum spunea si KonstantinC, ne plac tipii independenti, in primul rand din punct de vedere moral, ADICA sa aiba o sclipire de inteligenta, gen sa poata vorbi singuri. Ex: daca te intreb ce crezi despre x, tu sa nu suni un prieten si sa-l intrebi "Coaieee, eu ce-i zic lu' asta?". Da' cred ca stiai deja asta :p
Apoi ne asteptam sa aveti opinii proprii. Adica sa nu ne pupati in cur. Ne place sa ne contrazicembatting eyelashes de-aia detinem si suprematia in certuri laughing Glumesc, evidentwinking
Simtul umorului este, de asemenea, binevenit. Aproape vital.
Nu fiti badarani. Ne dezgusta chestiile astea. Bad boy, e okay. Dar nu badaran. Si prin badaran inteleg copil prost care crede ca "toate femeile e curve " si ca "baiatu' are valoare". Bad boy inseamna ca faci anumite aluzii, destul de evidente, sa zbori din floare in floare, fara sa pari un cocalar prost. Toate se fac usor, cu finete, in mod sugestiv.
Fiti atenti cu noi, pentru ca, biologic vorbind, voi sunteti masculii, voi trebuie sa ne protejati. Bine, noi ca oameni am evoluat. Trebuie sa ne faceti sa ne simtim importante si speciale.
Si nu in ultimul rand, baieti, pur si simplu fiti voi insiva. Aratati-ne ca aveti anumite valori morale pe care, poate, noi nu le avem, ca sunteti diferiti, dar sunteti, ca si noi, tot oameni ~_^