| DraPraaHaarp a întrebat:

Sall! cum se numeste melodia aia de la telenovela "fructul oprit" mi se pare ca cata si Maite Perroni.va rog ajutati`mahappythx:*

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=E4n-GK_sxvo

Funda:D?

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi sau my pecado.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi pecado

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Maite Perroni ft Reik-mi pecado

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nikko
maite perroni feat reik-mi pegado

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste 'my pecado'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste: My Pecado

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mel o canta Maite cu inca cineva dar acum nu o mai canta Maite
e o mel noua si nu-mi place prea mult mie imi placea aia mai veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grey robles-el amor no soporto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste mi pecado si cannta si maite perroni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grey robles-el amor no soporto (de la sfarsitul telenovelei)?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de pe fundalul melodiei se numeste Greys Robles-El amor no soporto http://www.youtube.com/watch?v=NfwZiau79TU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de pe fundalul melodiei se numeste Greys Robles-El amor no soporto si linkul http://www.youtube.com/watch?v=NfwZiau79TU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste el amor nos soporto

| DeDe15DeEa a răspuns:

Cum se numeste mel de pe fundalcrying. cand ii arata pe ei 2:X:X

| DeDe15DeEa a răspuns:

Cine stie melodia care canta in my pecado cand ii arata pe ei doi julian si maite:X.estoi enamorado ceva de genulaughingrolling on the floor

| ZuZa_2893 a răspuns:

Melodia de pe fundalul melodiei fuctul oprit se numeste El amor no soporto si este cantata de Greys Robles http://www.youtube.com/watch?v=NfwZiau79TU :*

| Veronicastarr a răspuns:

Https://youtu.be/8tHwcsbY19U

Stiu la care te referi....si asta e!